Search

لوگوی جدید شرکت برکت‌تل رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت برکت‌تل؛ با توجه به نگاه تحولی شرکت برکت‌تل، در فرایندی که از مشورت با متخصصین این حوزه شروع شد و با پیشنهاد تعدادی لوگو از طرف طراحان بنام کشور ادامه پیدا کرد،  نشان تجاری جدید مورد اتفاق نظر قرار گرفت و با شعار سلامتی اول است از آن رونمایی شد.

هویت بصری شرکت برکت‌تل که اینک در مقابل دیدگان شماست حاصل نزدیک به یکسال کار تحقیقاتی و مطالعاتی یک تیم کارشناسی و نظر سنجی از صاحب نظران این حوزه است.

این تغییر در هویت ظاهری برکت‌تل که اکنون پس از یک دهه روی داده است، مبتنی بر مأموریت‌های جدید و متنوع و قابلیت‌هایی است که به مرور برای مخاطبان قابل مشاهده خواهد شد.

لوگوی هر برند و سازمان، بخش مهمی از هویت آن است که متناسب با ذائقۀ بصری جامعه، ماهیت و کارکرد برند را در قالب یک نماد نشان می‌دهد.

گفتگو با مدیر روابط عمومی شرکت برکت‌تل؛

محمد حسین زیارتی مدیر روابط عمومی برکت‌تل، در حاشیه مراسم رونمایی از لوگوی جدید برکت‌تل، با اشاره به سابقه فعالیت این شرکت، اظهار کرد: برکت تل در سال ۱۳۹۱ با هدف همراهی با نظام سلامت برای تحقق عدالت در حوزه سلامت و با ماموریت سرمایه‌گذاری در توسعه زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات سلامت الکترونیک و انجام خدمات پزشکی از راه دور در نقاط کم‌برخوردار کشور تاسیس شد.

وی افزود: اصلی‌ترین محور تمرکز فعالیت‌ها در سال‌های گذشته نوآوری در ارائه خدمات و محصولات دانش‌بنیان سلامت محور و ارائه خدمت به جامعه هدف بوده است که در سال‌های اخیر با پررنگ شدن این خدمات، خدمت‌رسانی سلامت به همه مردم به‌ویژه مردم محروم کشور سرعت بیشتری گرفته است که این خدمات با کامل شدن پلتفرم سلامت الکترونیک برکت تل کام مردم عزیز کشورمان را شیرین تر خواهد کرد.

 مدیر روابط عمومی برکت تصریح کرد: یکی دیگر از خدمات کلیدی برکت تل ارائه خدمات مشاوره سلامت به‌صورت راه دور است که این خدمت از طریق مرکز ملی مشاوره ۴۰۳۰ انجام می‌شود، خدمت این مرکز به‌صورت رایگان در رشته‌های مختلف از جمله؛ قلب و عروق، دیابت، سرطان، بیماری‌های واگیردار، سلامت مادران باردار و بارداری سالم، کرونا و آنفولانزا و ترک دخانیات انجام می‌شود. وی افزود: این مرکز تا امروز توانسته بیش از ۷۰ میلیون تماس ورودی را پاسخ داده و نقش موثری در ارتقای سلامت جامعه، پیشگیری و مقابله با بیماری‌ها ایفا کند. زیارتی در پایان یادآور شد: برکت تل وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام راحل است که در مباحث دوراپزشکی به ویژه در مناطق محروم فعالیت دارد و سهم عمده ای در فرایند شکل گیری اپراتور ملی سلامت دارد.

انتهای پیام/

گزارش تصویری / مراسم رونمایی از لوگوی جدید شرکت برکت‌تل

توضیحات مدیر روابط عمومی شرکت برکت‌تل درباره لزوم باز طراحی نشان تجاری این شرکت

اسلاید شو / تصاویر یادرگاری از مراسم رونمایی لوگوی جدید برکت‌تل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *